t5
Homepage My o nás... Naše služby Reference Kontakt
left
banner1
bod
    sipka   Kdo je Apollo Multimedia ...
 
 
 

Apollo Multimedia s.r.o. je moderním, flexibilním a spolehlivým partnerem pro většinu Vašich potřeb ve světě IT. Je stabilní ale zároveň dynamickou společností s jasnou vizí a cíli, orientující se především na kvalitu služeb a vstřícné a otevřené vztahy s našimi obchodními partnery.

sipka  Naše vize
Svět IT nemusí být jen o technice, strojích a číslech, nemusí být světem nekomunikativních programátorů, neochotných správců sítí, bohorovných kreativců či stále jen slibujících obchodníků... 
Nehledáte snad ve světě IT někoho, kdo Vám rád poradí, bude pro Vás mít vždy dostatek času, baví ho nové, neotřelé nápady a na koho se budete moci opravdu spolehout?

sipka  Naše mise
Své odborné kompetence, etické principy i nadšení pro svou práci chceme v našich službách spojovat tak, aby našim partnerům umožnily dosahovat špičkových výsledků v jejich branži.
A nejen to. Cítíme se součástí společnosti a jsme si vědomi své sociální a kulturní odpovědnosti. Chceme přispívat k budování prosperující ekonomiky, právního státu a občanské společnosti.

sipka  Naše hodnoty
         Korektnost - naši partneři musí vědět, že se na naše slovo se mohou vždy spolehout.
         Kvalita - naše služby musí vždy vysoce přesahovat běžná kritéria.
         Kreativita - neusneme na vavařínech, baví nás hledání nových cest
                               a ještě chytřejších řešení...

eu

Projekt je zaměřen na další rozvoj Vývojového centra Apollo (dále VCA) resp. oddělení se zaměřením na tvorbu IS/ICT řešení a aplikací a na navazující rozšíření vývojového týmu Apollo s cílem podpořit nabídku nových ICT produktů na trhu. Vlastním předmětem projektu bude vývoj moderního informačního systému Digital Signage. Součástí projektu bude vývoj SW, včetně související implementace. Vývoj HW není součástí. Jedná se o digitální informační,reklamní a navigační řešení, které budou určena k umístění ve veřejně přístupných prostorách. Prostřednictvím těchto digitálních zobrazovacích řešení bude možné publikovat informační obsah, navigační informace, multimédia či reklamu. Záměrem realizace projektu v rámci priority 1. Tvorby nových IS/ICT řešení je vyvinout, provozovat, dále rozvíjet a distribuovat tento moderní informační systém Digital Signage, pro něhož na trhu ICT existuje dostatečný prostor pro uplatnění. Řešení reaguje na aktuální problémy ICT trhu spočívající zejména v nerovnoměrné mobilní datové konektivitě (ve vazbě na datové a finanční nároky) a neuspokojivé nabídce datových tarifů od mobilních telco operátorů. Výstup projektu navazuje na jiné ICT projekty žadatele realizované v programu ICT a SS OPPI. Cílem projektu je kvalitní vývoj systému Digital Signage, rozšíření nabídky produktů ICT žadatele (i ČR) a následně komerční uplatnění nového produktu v tuzemsku i zahraničí napříč různými obory a oblastmi (od zdravotnictví - ordinace, čekárny, nemocnice po komunikaci a obchod).

eu

Předmětem projektu je rozvoj digitálního informačního, reklamního a navigačního řešení o nové funkcionality a principy, které byly identifikovány průzkumem u stávajících klientů a partnerů, jako potřebné. Zatímco předmětem předchozího projektu byl vývoj základní infrastruktury systému Digital signage, vhodné síťové topologie, systému distribuce dat, systému správy obsahu a co nejširší škály zobrazovaných formátů, v novém projektu se vývoj zaměří především na využití principů Cloud Computingu v rámci centrálního serverového řešení a distribuovaného obsahu do lokálních úložišť (zejména vývoj centrálního serverového cloudového řešení a posílení role cloudových cache), vývoj pokročilejších bezpečnostních principů Digital Signage sítě (zejména
implementace pokročilých autentifikačních principů koncových zařízení vůči serveru – na bázi certifikátů), vývoj funkcionalit, které budou schopny rozpoznávat osoby, které budou Digital Signage užívat či jejich charakteristické znaky a dle toho pro ně personalizovat zobrazovaný obsah, a umožnit interaktivitu. Dále bude předmětem vývoje modul pro připojení mobilních klientských zařízení, včetně pokročilého navigačního modulu, vývoj řešení pro dohled nad koncovými zařízeními a pro řízení displayů prostřednictvím koncových zařízení (STB). Ve vývoji budou využity nejmodernější nástroje obdobného charakteru jako v minulém projektu. 

Profil společnosti
        Dokumenty ke stažení
 
  sipka  Napsali o nás: Obchodní týdeník
  sipka  Logo Apollo Multimedia (PDF)
 
 
 
Kontakty  |  Mapa stránek Doporučujeme: ZyXEL e-shop CZ  |  ZyXEL e-shop SK