t5
Homepage My o nás... Naše služby Reference Kontakt
left
banner1
bod
    sipka   Kdo je Apollo Multimedia ...
 
 
 

Apollo Multimedia s.r.o. je moderním, flexibilním a spolehlivým partnerem pro většinu Vašich potřeb ve světě IT. Je stabilní ale zároveň dynamickou společností s jasnou vizí a cíli, orientující se především na kvalitu služeb a vstřícné a otevřené vztahy s našimi obchodními partnery.

sipka  Naše vize
Svět IT nemusí být jen o technice, strojích a číslech, nemusí být světem nekomunikativních programátorů, neochotných správců sítí, bohorovných kreativců či stále jen slibujících obchodníků... 
Nehledáte snad ve světě IT někoho, kdo Vám rád poradí, bude pro Vás mít vždy dostatek času, baví ho nové, neotřelé nápady a na koho se budete moci opravdu spolehout?

sipka  Naše mise
Své odborné kompetence, etické principy i nadšení pro svou práci chceme v našich službách spojovat tak, aby našim partnerům umožnily dosahovat špičkových výsledků v jejich branži.
A nejen to. Cítíme se součástí společnosti a jsme si vědomi své sociální a kulturní odpovědnosti. Chceme přispívat k budování prosperující ekonomiky, právního státu a občanské společnosti.

sipka  Naše hodnoty
         Korektnost - naši partneři musí vědět, že se na naše slovo se mohou vždy spolehout.
         Kvalita - naše služby musí vždy vysoce přesahovat běžná kritéria.
         Kreativita - neusneme na vavařínech, baví nás hledání nových cest
                               a ještě chytřejších řešení...

eu

Předmětem a cílem projektu je vývoj moderního informačního systému Digital Signage. Jedná se o digitální informační,reklamní a navigační řešení, které budou určena k umístění ve veřejně přístupných  prostorách. Prostřednictvím těchto digitálních zobrazovacích řešení bude možné publikovat informační obsah, navigační informace, multimédia či reklamu. Řešení Digital Signage bude možné obecně rozlišit na jednoúčelová a víceúčelová a nabídnout jej uživatelům napříč různými obory a oblastmi. 

Profil společnosti
        Dokumenty ke stažení
 
  sipka  Napsali o nás: Obchodní týdeník
  sipka  Logo Apollo Multimedia (PDF)
 
 
 
Kontakty  |  Mapa stránek Doporučujeme: ZyXEL e-shop CZ  |  ZyXEL e-shop SK